..::Super Junior - Info::..

21. října 2012 v 10:02 | Yui |  ..::Super Junior - Info::..
Super Junior - je jiho-korejská chlapecká skupina založená společností S.M. Entertainment. Jejich debut byl 6.listopadu 2005 a písní "Twins". Skupina debutovala s 12 členy Leeteuk, Heechul, Han Geng, Yesung, Kangin, Shindong, Sungmin, Eunhyuk, Donghae, Siwon, Ryeowook, Kibum a později v květnu 2006 přidaný 13 člen Kyuhyun. Mají 5 studiových alb, v roce 2005 SuperJunior05, 2007 Dont´Don, 2009 Sorry Sorry, 2010 Bonamana, 2011 Mr. Simple. V září 2011 bylo jen 8 členů aktivních. Han Geng kvůli soudnímu procesu(nyní pokračuje v jeho vlastní pěvecké kariéře), Heechul a Kangin byli dočasně uvolněni kvůli povinné vojenské službě, Siwon byl uvolněn na nadcházející drama Poseidon(ve kterém se natáčení nachází v nejvzdálenějších oblastech Jížní Koreje) a Kibum se snaží o hereckou kariéru. Nicméně ostatní členové skupiny trvají na tom , že všichni čtyři(Han Geng, Heechul, Kangin a Kibum) jsou stále součástí skupiny. V roce 2012 vydali album Sexy, Free & Single. Kangin se vrátil z vojny a připojil se hned ke skupině. Siwon zase natáčí drama.

Fanclub Name → E.L.F (Everlasting Friends
Official Color → Pear Sapphire Blue

Podskupiny
Super Junior-Happy - skupina, která vznikla kvůli zpívání pozitivnější, žvýkačky-pop music typu. Má 6 členů Leeteuk(leader), Yesung, Kangin, Shindong, Sungmin a Eunhyuk.

Super Junior-K.R.Y. - skupina zpívající R&B styl balad. Má 3 členy(trio) Kyuhyun, Ryeowook a Yesong. Jejich iniciály tvoří název skupiny.

Supur Junior-M - založena s cílem zaměřit se na Mandopop trh. V roce 2007 debutovali se sedmi členy Han Geng, Siwon, Donghae, Ryeowook a Kyuhyun ze Super Junior, plus dva nové členy Henry a Zhou Mi. V prosinci 2009 se Han Geng vrátil zpět do Číny, věnovat se sólové kariéře. V únoru 2011 byli členové Super Junior Eunhyuk a Sungmin přidáni do podskupiny. V současné době je osm aktivních členů Siwon, Ryeowook, Donghae, Eunhyuk, Kyuhyun, Sungmin, Zhou Mi a Henry.

Super Junior-T - skupina, která vznikla zpívat Klus(tradiční korejskou hudbu) se šesti členy Leeteuk(leader), Heechul, Kangin, Shindong, Sungmin a Eunhyuk.

Donghae & Eunhyuk - duo, členy jsou Donghae a Eunhyuk.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama