U-Prince Series: The Handsome Cowboy

23. ledna 2017 v 20:09 | Yui (>‿◠)✌

Originální název:U-Prince Series: กำราบหัวใจจอมพยศ ("U-Prince Series: Kamrap huachai chom phayot")
Anglický název: U-Prince Series: The Handsome Cowboy

Žánr: romantika, komedie
Počet Epizod: 8
Rok vydání: 2016
Země původu: Thajsko

Info:
U-Prince Series: The Handsome Cowboy je thajská romantická komedie o mladé dívce Prikkang, která studuje na MUCA. Deset let čekala na znovu shledání se svým kamarádem z dětství, Sibtisem. Ten ji ale na první pohled nepoznává, což Prikkang naštve. Kvůli lhaní svému otci bude muset na farmu rodiny Sibtise, jak to asi dopadne? Sexy kovboj na koni, s dokonalým tělem ​ a tetováním na hrudi, dokáže mu Prikkang odolat?

Můj názor:
Co říci? Push je prostě Push. Sladký, sexy! Jeho úsměv je k nezaplacení! Je to thajský seriál, takže bych nic moc nečekala. Je to lehčí, nějaké drama tam je a dost lidem se tahle série kvůli tomu nelíbí. Taky kvůli tomu, že Sibtis chtěl Prikkang znásilnit. Ale já i přesto musím řict, že jsem si seriál užila. Romantická klasika, kluk se zamiluje do holky, která ho "nechce" + klaďas, který ji nezíská + máklá bejvalka.

Podle mě je skvělá chemie u hlavních postav. Možná je to tím, že chvíli předtím spolu hráli, nevím. Ester je krásná a Push sexy! Tečka! Až na nějaké moc vyřvané momenty je to všechno v pohodě.

Takže konečné hodnocení? No, je to těžké. Tak 10/10 pro ty dva! Příběh? Hmmm... Tak asi 7/10? Jak už jsem psala několikrát, jsem nenáročná. Líbí se mi skoro vše a díky tomu jsem toho viděla už hodně.

Hrají:
Put Puttichai jako Sibtis
Esther Supreeleela jako Prikkang

PŘELOŽENO
(Překlad od 25.6.2016 - 14.8.2016)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama