Kdo ujíždí na Wanna One (워너원)?

28. srpna 2017 v 10:49 | Yui (>‿◠)✌
Kdo ujíždí na Wanna One tak jako já? Asi je to tím, že jsem koukala na celý Produce 101 Season 2 a kluci mi prostě přirostli k srdci. I když se musím přiznat, že bych byla radši, kdyby tam byl JR. *brečím* Přes všechno mám ráda jejich minialbum. Burn it up a Energetic si pouštím denně! S vyplazeným jazykem

Musím se přiznat, že nenávidím pořady, které vytváří YG, JYP (+Cube či FNC), kde vytvoří program pro trainees, podrobí je zkouškám, vyhází a potom vytvoří skupinu. Prostě na tom jen vydělávají. Debutující skupina je už dávno slavná, má obrovský fanklub a to teprve vydala první single. Možná jsem ze staré školy, ale nepřijde mi to jako správné. Skupina by si to měla zasloužit a získat fanoušky v průběhu jejich působení.

Říkáte si, proč mám tedy ráda Wanna One, že? Je pravda, že na nich společnosti vydělávají a cpou je prostě do všech možných show. (Kang Daniel teď bude v nové show s Lee Sang Wooem, Yong Jun Hyungem a Xiuminem.) Tohle všechno je pravda, ale asi to beru jinak, protože se za rok a půl rozpadnou.

Jak to vidíte vy? Jaký máte názor na Wanna One a na ty pořady?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama